IT-Develop logo
PL EN

Biuro rachunkowe Marta

wróć
Biuro rachunkowe Marta

Realizacja: Biuro rachunkowe Marta

Biuro Rachunkowe Marta poszukiwało narzędzia , które ułatwiłoby odczytywanie uprzednio zeskanowanych dokumentów księgowych.  Aplikacja SaldeoSMART, którą wdrożyliśmy spełniła wszystkie oczekiwania Klienta. Zdecydowanie skrócił się czas przygotowania i księgowania poszczególnych dokumentów oraz znacząco zredukowały się koszty związane z prowadzeniem biura. Platforma SaldeoSMART usprawniła również komunikację z klientami, których siedziby znajdują się w innych częściach kraju. Klienci mają bieżący dostęp online 24h/na dobę do wszystkich dokumentów księgowych, nawet po oddaniu ich do biura co zdecydowanie zwiększa ich zadowolenie.

Dzięki dobrze wdrożonemu systemowi SaldeoSMART praca polegająca na wprowadzaniu dokumentów opiera sie na 3 krokach. Przeskanowaniu dokumentów i przekazaniu ich do rozpozniania. Inteligentny OCR odczytuje informacje z faktur następnie doświadczony księgowy sprawnie kategoryzuje dokumenty i za pomocą importu w programie księgowym dodaje dokumenty, które są już gotowe do zaksięgowania.

Wprowadzanie dokumentów stało się czystą przejmnością, gdyż cały proces zajmuje o wiele mniej czasu i pozwala księgowemu skupić się na innych obowiązkach. Biuro rachunkowe postawiło na nowoczesność. Takie właśnie jest oprogramowanie SaldeoSMART. Dokumenty po przeskanowaniu trafiają automatycznie do platformy, która odczytuje z dokumentów wszystkie potrzebne dane, aby móc zaksięgować dokument: kontrahenta, numer, daty (wystawienia, zakończenia dostawy / wykonania usługi, termin płatności), oraz kwoty (netto, brutto i VAT w rozbiciu na stawki).

Zakres realizacji:

  • Wdrożenie SaldeoSMART
  • Pełne szkolenie z funkcjonalności systemu
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne
 
Poprzedni Następny
Jesteś gotowy na informatyzację Twojej firmy? Stwórzmy coś razem