IT-Develop logo
PL EN
Cefida 2

Realizacja: Cefeida 2

Wdrożenie platformy SaldeoSMART wykonaliśmy również dla Firmy Cefeida 2, dla której niewątpliwy atutem SaldeoSmart jest możliwość automatyzacji pracy począwszy od etapu skanowania dokumentów papierowych aż do importu kompletu danych do systemu księgowego. Podczas gdy program pracuje nad odczytywaniem faktur, pracownik firmy może zajmować się innymi zadaniami, w ten sposób wykonywane są dwie czynności ,co bez pomocy programu nie było by możliwe.

Dzięki dobrze wdrożonemu systemowi SaldeoSMART praca polegająca na wprowadzaniu dokumentów opiera sie na 3 krokach. Przeskanowaniu dokumentów i przekazaniu ich do rozpozniania. Inteligentny OCR odczytuje informacje z faktur następnie doświadczony księgowy sprawnie kategoryzuje dokumenty i za pomocą importu w programie księgowym dodaje dokumenty, które są już gotowe do zaksięgowania.,

Wprowadzanie dokumentów stało się czystą przejmnością, gdyż cały proces zajmuje o wiele mniej czasu i pozwala księgowemu skupić się na innych obowiązkach. Biuro rachunkowe postawiło na nowoczesność. Takie właśnie jest oprogramowanie SaldeoSMART. Dokumenty po przeskanowaniu trafiają automatycznie do platformy, która odczytuje z dokumentów wszystkie potrzebne dane, aby móc zaksięgować dokument: kontrahenta, numer, daty (wystawienia, zakończenia dostawy / wykonania usługi, termin płatności), oraz kwoty (netto, brutto i VAT w rozbiciu na stawki).

Zakres realizacji:

  • Wdrożenie SaldeoSMART
  • Pełne szkolenie z funkcjonalności systemu
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne
 
Poprzedni Następny
Jesteś gotowy na informatyzację Twojej firmy? Stwórzmy coś razem