IT-Develop logo
PL EN

Comarch ERP Optima Kasa i Bank

Comarch ERP Optima Kasa i Bank umożliwia ujęcie wszelkich zagadnień związanych z przepływem środków pieniężnych w firmie.

Od 109

Comarch ERP Optima Kasa i Bank to moduł, który umożliwia ujęcie zagadnień dotyczących kwestii finansowych oraz przepływu finansów w obszarze firmy.

Dzięki Comarch ERP Optima Kasa i Bank można uzyskać wszelkie informacje odnośnie kondycji i stanu finansów danego przedsiębiorstwa, a także informacje o stanie bieżących zobowiązań czy należności oraz informacje na temat rzeczywistych źródeł uzyskiwanych przychodów.

Największe zalety tego oprogramowania:

 
tworzenie raportów wpływów
 
możliwość rozliczania dokumentów w różnych walutach
 
elektroniczną wymianę danych z bankiem
 
zautomatyzowany proces tworzenia różnic kursowych
 
tworzenie raportów wydatków
 
możliwość prowadzenia dowolnej ilości rachunków bankowych i kas
 
elektroniczną wymianę danych z bankiem
 
możliwość seryjnego rozliczania dokumentów

Moduł ERP Optima Kasa i Bank umożliwia ujęcie wszelkich zagadnień związanych z przepływem środków pieniężnych w firmie.

Umożliwia ujęcie wszelkich zagadnień dotyczących kwestii finansowych oraz przepływu finansów w obszarze danej firmy. Dzięki Comarch ERP Optima Kasa i Bank można uzyskać wszelkie informacje odnośnie kondycji i stanu finansów danego przedsiębiorstwa, a także informacje o stanie bieżących zobowiązań czy należności oraz informacje na temat rzeczywistych źródeł uzyskiwanych przychodów.

Zamawiam wdrożenie

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteś ciekaw ile to kosztuje?

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgazasz się na ich użycie. Nasza polityka prywatności