IT-Develop logo
PL EN

Comarch ERP Optima Płace i Kadry

Comarch ERP Optima Płace i Kadry

Od 1399

Comarch ERP Optima Płace i Kadry przeznaczony jest do usprawnienia pracy działu kadrowo-płacowego

 

Obsługa działu kadrowo - płacowego wymaga ciągłego śledzenia zmieniających się przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.  Moduł Comarch ERP Optima Płace i Kadry jest jednym z narzędzi dostępnych w ramach Comarch ERP Optima i jako taki jest w pełni zintegrowany z innymi narzędziami dostępnymi w ramach systemu. Sam moduł Comarch ERP Optima Płace i Kadry przeznaczony jest do usprawnienia pracy działu kadrowo-płacowego. Moduł Płace i Kadry pozwala reagować błyskawicznie na zmieniające się przepisy i wymogi.

Największe zalety tego oprogramowania:

 
ewidencja pracowników
 
możliwość rozliczania wypłat uwzględniając nieobecności, dodatki i akordy
 
rozliczanie nieobecności
 
definiowanie niestandardowych składników wypłat
 
sporządzanie deklaracji dla PFRON
 
sporządzanie wydruków pomocniczych do raportów GUS
 
import elektroniczych zwolnień lekarskich
 
importowanie danych kadrowych pracowników z programu Płatnik

Dzięki regularnym aktualizacjom, przygotowywanym przez ekspertów Comarch, uwzględniającym wszelkie te zmiany, moduł Płace i Kadry zapewnia błyskawiczną reakcję na zmieniające się wymogi.

Aplikacja wydatnie wspomaga obsługę kadrowo-płacową każdej firmy. Dzięki starannie zaprojektowanym funkcjonalnościom, praca jest zautomatyzowana, przez co minimalizowane jest niebezpieczeństwo pojawienia się błędu podczas wykonywania operacji.

Zamawiam wdrożenie

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteś ciekaw ile to kosztuje?

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgazasz się na ich użycie. Nasza polityka prywatności