IT-Develop logo
PL EN

Doradcy i ksiegowi

wróć
Doradcy i ksiegowi

Realizacja: Doradcy i księowi

Doradcy i Księgowi sp. z.o.o. to stale rozwijająca się firma, której zaproponowaliśmy innowacyjne rozwiązanie dla usprawnienia odczytu dokumentów. Wdrożyliśmy platformę SaldeoSmart, która znacznie poprawiła jakość pracy księgowych oraz pozwoliła na wyeliminowanie błędów. Zastosowanie takiego modelu pracy wyraźnie skróciło czas potrzebny na obsługę dokumentów. Dzięki systemowi automatycznego odczytywania faktur, dokumenty są dokładnie opisane, co powoduje, że ich późniejsze wyszukiwanie jest szybkie i proste.

Dzięki dobrze wdrożonemu systemowi SaldeoSMART praca polegająca na wprowadzaniu dokumentów opiera sie na 3 krokach. Przeskanowaniu dokumentów i przekazaniu ich do rozpozniania. Inteligentny OCR odczytuje informacje z faktur następnie doświadczony księgowy sprawnie kategoryzuje dokumenty i za pomocą importu w programie księgowym dodaje dokumenty, które są już gotowe do zaksięgowania. ,

Wprowadzanie dokumentów stało się czystą przejmnością, gdyż cały proces zajmuje o wiele mniej czasu i pozwala księgowemu skupić się na innych obowiązkach. Biuro rachunkowe postawiło na nowoczesność. Takie właśnie jest oprogramowanie SaldeoSMART. Dokumenty po przeskanowaniu trafiają automatycznie do platformy, która odczytuje z dokumentów wszystkie potrzebne dane, aby móc zaksięgować dokument: kontrahenta, numer, daty (wystawienia, zakończenia dostawy / wykonania usługi, termin płatności), oraz kwoty (netto, brutto i VAT w rozbiciu na stawki).

Zakres realizacji:

  • Wdrożenie SaldeoSMART
  • Pełne szkolenie z funkcjonalności systemu
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne
 
Poprzedni Następny
Jesteś gotowy na informatyzację Twojej firmy? Stwórzmy coś razem