IT-Develop logo
PL EN
Hornet

Realizacja: Hornet

Marketing to w dwudziestym pierwszym wieku główne źródło zysków dla każdej firmy. Każdy dobry marketingowiec potrafi zwiększyć zyski o kilka procent. Zwiększenie zysków ze sprzedaży produktów wiąże się z umiejętnym budowaniem wizerunku firmy. Oznacza to, że aby przykuć uwagę odbiorcy trzeba zainwestować pieniądze w dobry design. Realizacja projektu http://www.biuro-hornet.pl/ dała w rezultacie wynik eleganckiej, mobilnej i zarazem statycznej strony internetowej www. Cały przebieg procesu tworzenia przebiegał sprawnie i został zrealizowany w szybkim czasie. Pierwsza strona prezentuje zdjęcia firmy biurowej o konstrukcji dynamicznej, zmieniają się co parę sekund, prezentując wszystkie zasoby firmy biuro-hornet. Kolorystyka utrzymana jest w tonie zielonym, przeważa kolor oliwkowy. Na oliwkowym tle są napisy białe, środek strony to czcionka biała na tle czarnym – co nadaje stronie profesjonalizmu i uszlachetnia całość designu. Kolor oliwkowy jest odzwierciedleniem innowacyjności firmy, jej szybkości realizacji zadań. Wszystkie zakładki, znajdują się u góry strony i są statyczne, tak, żeby potencjalny użytkownik nie miał problemu z orientacją na stronie.

Strona internetowa stworzona specjalnie z myślą o biuro-hornet to połączenie statycznych zakładek, z dynamiką fotografii. Połączenie kolorystyki oliwnej z czarną odzwierciedla charakter firmy, mówi potencjalnym klientom, że są firmą zarówno nowoczesną oraz innowacyjną.

Zakres realizacji:

  • HTML
  • CSS
  • RWD
  • Wdrożenie systemu księgowego
  • Wdrożenie SaldeoSMART
 

Niniejszym przekazujemy nasze referencje dla firmy IT Develop, z którą wielokrotnie współpracowaliśmy w zakresie: usług doradczych, konfiguracji sieci, pomocy przy procesach marketingu internetowego. W zakresie prac prowadzonych przez spejalistów IT Devlop było m.in. skonfigurowanie sieci poprzedzone analizą potrzeb i specyfiki naszej firmy. Kolejnym etapem były prace programistyczne polegające na stworzeniu projektu i jego kompleksowej realizacji. Na każdym z etapów od negocjacji do finalizacji firma wykazała się profesjonalizmem i dbałością o efekt końcowy przy zachowaniu rozsądnego poziomu cenowego. Dzięki firmie IT Devlop możemy pracować wydajniej obsługując większą ilość klientów.

Biuro Rachunkowe Hornet
Poprzedni Następny
Jesteś gotowy na informatyzację Twojej firmy? Stwórzmy coś razem