IT-Develop logo
PL EN

InsERT - lider na rynku systemów wspomagających zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami
Zarządzanie przedsiębiorstwem to sztuka wymagająca nie tylko odpowiedniej wiedzy, ale i narzędzi. Obecny rynek oprogramowania oferuje tak wiele systemów ułatwiających prowadzenie firmy, że niejednemu przedsiębiorcy trudno jest podjąć decyzję o wyborze najlepszego programu. Chociaż intuicyjnie wie, jakie funkcje odpowiedni system powinien spełniać, nie zawsze ma gwarancję, że zakupiony program sprawdzi się w jego firmie.

InsERT S.A., lider na rynku systemów wspomagających zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami, oferuje sprawdzone, nowoczesne i skuteczne rozwiązania. Są wśród nich programy wspomagające sprzedaż, produkcję, usprawniające pracę działów księgowych, finansowych i kadrowo-płacowych, pozwalające analizować kondycję przedsiębiorstwa. Wszystkie systemy tworzone są w taki sposób, aby były proste i intuicyjne w uruchamianiu, wdrażaniu i obsłudze. Programy Insertu są dostosowane do zmieniających się wymogów prawno-gospodarczych.

Dzięki uniwersalności systemów firmy InsERT może z nich korzystać szerokie grono użytkowników. Decydując się na kupno programu, przedsiębiorcy mogą skorzystać z proponowanych przez InsERT rozwiązań, aby w łatwy sposób dostosować system do własnych potrzeb i przyzwyczajeń.

Oprócz tworzenia innowacyjnych systemów informatycznych InsERT zapewnia także profesjonalne wsparcie dla użytkowników swoich programów.

Produkty serii GT:

Produkty serii nexo:

Jesteś gotowy na informatyzację Twojej firmy? Stwórzmy coś razem