IT-Develop logo
PL EN

K2 biuro rachunkowe

wróć
K2 biuro rachunkowe

Realizacja: K2

Firma K2 po latach prowadzenia biura księgowego zdecydowała się na poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań w celu usprawnienia pracy w biurze. Zaproponowaliśmy wdrożenie platformy SaldeoSMART odczyt dokumentów. Program ten okazał się niezawodny. Pozwolił wyeliminować codzienną, pracochłonną i nudna czynność jaką jest „wklepywanie” setek faktur dostarczonych przez klientów. Korzystanie z systemu automatycznego odczytywania dokumentów przyspieszyło pracę księgowych co pozwoliło na obniżenie kosztów związanych z wprowadzaniem dokumentów.

Dzięki dobrze wdrożonemu systemowi SaldeoSMART praca polegająca na wprowadzaniu dokumentów opiera sie na 3 krokach. Przeskanowaniu dokumentów i przekazaniu ich do rozpozniania. Inteligentny OCR odczytuje informacje z faktur następnie doświadczony księgowy sprawnie kategoryzuje dokumenty i za pomocą importu w programie księgowym dodaje dokumenty, które są już gotowe do zaksięgowania.,

Wprowadzanie dokumentów stało się czystą przejmnością, gdyż cały proces zajmuje o wiele mniej czasu i pozwala księgowemu skupić się na innych obowiązkach. Biuro rachunkowe postawiło na nowoczesność. Takie właśnie jest oprogramowanie SaldeoSMART. Dokumenty po przeskanowaniu trafiają automatycznie do platformy, która odczytuje z dokumentów wszystkie potrzebne dane, aby móc zaksięgować dokument: kontrahenta, numer, daty (wystawienia, zakończenia dostawy / wykonania usługi, termin płatności), oraz kwoty (netto, brutto i VAT w rozbiciu na stawki).

Zakres realizacji:

  • Wdrożenie SaldeoSMART
  • Pełne szkolenie z funkcjonalności systemu
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne
 
Poprzedni Następny
Jesteś gotowy na informatyzację Twojej firmy? Stwórzmy coś razem