IT-Develop logo
PL EN

Kapured

wróć
Kapured

Realizacja: Kapured

Dla Biura Rachunkowego Kapured Edyta Szczepaniak wykonaliśmy wdrożenie nowoczesnej aplikacji SaldeoSMART. Klient skorzystał z pakietu odczyt dokumentów. Wdrożony przez nas system zapewnia optymalizację procesów przepływu dokumentów w  firmie pomiędzy zdefiniowanymi użytkownikami, dzięki czemu znacznie przyspieszył pracę, pozwolił zaoszczędzić czas i zredukował koszty związane z przetwarzaniem dokumentów. Przygotowaliśmy dla klienta dedykowane rozwiązanie, które umożliwiło poprawne wyliczanie wypłat w programie kadrowo-płacowym. Pakiet Odczytywanie Dokumentów to program do odczytywania papierowych i elektronicznych dokumentów firmy (faktur, wyciągów bankowych, innych typów) z opcją importu faktur do programu księgowego lub systemu ERP i elektronicznym archiwum dokumentów.

Wprowadzanie dokumentów stało się czystą przejmnością, gdyż cały proces zajmuje o wiele mniej czasu i pozwala księgowemu skupić się na innych obowiązkach. Biuro rachunkowe postawiło na nowoczesność. Takie właśnie jest oprogramowanie SaldeoSMART. Oprogramowanie odczytuje z faktur wszystkie potrzebne dane do zaksięgowania: kontrahenta, numer, daty (wystawienia, zakończenia dostawy / wykonania usługi, termin płatności), pozycje towarowe oraz kwoty (netto, brutto i VAT w rozbiciu na stawki).

Zakres realizacji:

  • Wdrożenie SaldeoSMART
  • Pełne szkolenie z funkcjonalności systemu
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne
  • Stworzenie dedykowanego rozwiązania do Gratyfikant GT
 

Firma usługowa KAPURED poleca firmę IT Develop jako rzetelnego partnera biznesowego. Nasza współpraca rozpoczęła się w styczniu 2017 roku i kontynuujemy ją nadal. Firma IT-Develop wykonała dla nas: wdrożenie platformy przetwarzania saldeoSMART, zapewniła wsparcie merytoryczne i techniczne w trakcie uruchomienia platformy SaldeoSMART, zapewniła obsługę posprzedażową usługi, przygotowała dedykowane rozwiązania do użytkowanych przez nas systemów księgowych oraz kadrowo-płacowych. W trakcie prac przygotowawczych i wdrożeniowych pracownicy firmy wykazali się najwyższymi standardami pracy i fachowo wywiązali się z powierzonych im zadań.

Edyta Szczepaniak - Kapured
Poprzedni Następny
Jesteś gotowy na informatyzację Twojej firmy? Stwórzmy coś razem