Facebook
Insert - oficjalny partner Oficjalny partner
Strona główna - Oprogramowanie dla firm

Oprogramowanie dla firm

Jako oficjalny partner firmy InsERT jesteśmy w stanie dostarczyć i wdrożyć oprogramowanie, które z pewnością usprawni pracę każdego biura rachunkowego. Nasza wiedza i doświadczenie, w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem, które pozwoliły na stworzenie odpowiedniego oprogramowania przez wykwalifikowanych pracowników firmy InsERT sprawiają, że cała operacja odpowiedniego systemu w struktury danej firmy przeprowadzona będzie szybko i sprawnie.

Już przeszło dwanaście tysięcy biur rachunkowych wybrało oprogramowanie firmy InsERT. Oprogramowanie, które zdobywa również uznanie i nagrody na prestiżowych konkursach i słusznie cieszy się wysoką opinią wśród swoich użytkowników.

Kluczem do sukcesu jest połączenie odpowiedniego oprogramowania oraz sprawnie przeprowadzonego procesu wdrażania go w struktury firmy. Próby zaoszczędzenia tak na jednym, jak i na drugim mogą doprowadzić do nakręcania spirali pozornych oszczędności. A to coś, czego z pewnością każdy chciałby uniknąć.

Jeżeli stawiać - to tylko na najlepszych. Poszczególne programy można nabyć osobno lub w ramach korzystnych pakietów. W skład pakietów wchodzą programy:
- Rewizor GT,
- Rachmistrz GT,
- Gratyfikant GT,
- Biuro GT,
- Gestor GT,
- Subiekt GT