IT-Develop logo
PL EN

Jako oficjalny partner firmy Comarch, BrainShareIT, InsERT oraz EuroCert jesteśmy w stanie dostarczyć i wdrożyć pełen zakres oprogramowania potrzebnego w firmie lub biurze rachunkowym. Nasza wiedza i doświadczenie, w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami naszych partnerów, sprawiają, że funkcjonowanie przedsiębiorstwa jest czystą przyjemnością.

Zachęcamy do przeanalizowania naszej oferty oraz realizacji, którymi z dumą się chwalimy. Cel jest prosty - wyeliminować wszystkie czynności manulane i powtarzalne, które może za nas zrobić system informatyczny. To my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Każde rozwiązanie z chęcią rozbudujemy o dodatkowe moduły, które będą spełniać Towje wymagania.

Systemy Klasy ERP Optymalizacja Biur rachunkowych Oprogramowanie Księgowe Podpisy kwalifikowane Handel internetowy

Handel internetowy

XXI wiek to czas, w którym przed człowiekiem otwierają się niezwykłe i nieznane nigdy wcześniej możliwości. Prawdopodobnie w przeszłości bywało tak, że ludzie marzyli o tym, by kwestie zakupów załatwiał za nich ktoś inny. Żmudne chodzenie po sklepach, poszukiwanie towarów, stanie w bardzo długich kolejkach i to bez gwarancji, że dostanie się upragniony czy w ogóle jakikolwiek towar. Te obrazy są bardzo dobrze znane każdemu, kto pamięta czasy PRLu. Te czasy już jednak minęły. Nadeszły czasy nieskrępowanego dostępu do najrozmaitszych towarów. Jednak nadal jeszcze człowiek nie miał do czynienia z tak bezproblemowym i komfortowym dostępem do towarów, jak ma obecnie. Różnica tkwi w Internecie, rzecz jasna. W obecnych czasach Internet jest tani, szybki i tak powszechnie dostępny, że dziwi raczej jego brak niż jego obecność w danym miejscu.

 
 

A zakupy przez Internet to coś, co szturmem zdobyło serca klientów. Przez Internet można kupić wszystko - od dzieł sztuki czy wytworów pracy rzemieślniczej, przez ubrania i gadżety po żywność. Coraz więcej i więcej osób wciąż przekonuje się do zakupów przez Internet. Szacuje się, że w przeciągu kilku najbliższych lat zakupy przez Internet staną się nawet popularniejsze od zakupów tradycyjnych. W niektórych rejonach świata już powstają stacjonarne-internetowe sklepy. Sklepy, w których nie ma towarów, są jedynie możliwości elektronicznego zamówienia prezentowanych na półkach rzeczy. Ludzie bardzo cenią sobie szybkość, komfort, niższe ceny i dostępność zakupów przez Internet. Dlatego brak zainteresowania sprzedażą w Internecie to ogromne niedopatrzenie dla wszystkich, którzy zajmują się szeroko pojętym handlem.

 

Comarch E-sklep

Nie trzeba posiadać wiedzy tajemnej ani wykształcenia informatycznego, by prowadzić własny e-sklep. Wystarczy tylko znać i umieć wykorzystywać dostępne narzędzia. Jednym z takich narzędzi jest Comarch E-sklep. Łatwy w obsłudze, funkcjonalny, profesjonalny i intuicyjny system, który pozwala na prowadzenie handlu w Internecie. W dodatku istnieje możliwość pełnej integracji Comarch E-sklep z systemem ERP, co z kolei wpływa na bezproblemowy przepływ danych w obszarze całego przedsiębiorstwa i tym samym przyspieszenie oraz ułatwienie procesu sprzedaży.

 

Handel tradycyjny
Jesteś gotowy na informatyzację Twojej firmy? Stwórzmy coś razem