IT-Develop logo
PL EN

Jako oficjalny partner firmy Comarch, BrainShareIT, InsERT oraz EuroCert jesteśmy w stanie dostarczyć i wdrożyć pełen zakres oprogramowania potrzebnego w firmie lub biurze rachunkowym. Nasza wiedza i doświadczenie, w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami naszych partnerów, sprawiają, że funkcjonowanie przedsiębiorstwa jest czystą przyjemnością.

Zachęcamy do przeanalizowania naszej oferty oraz realizacji, którymi z dumą się chwalimy. Cel jest prosty - wyeliminować wszystkie czynności manulane i powtarzalne, które może za nas zrobić system informatyczny. To my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Każde rozwiązanie z chęcią rozbudujemy o dodatkowe moduły, które będą spełniać Towje wymagania.

Systemy Klasy ERP Optymalizacja Biur rachunkowych Oprogramowanie Księgowe

Oprogramowanie Księgowe

Ewidencjonowanie księgowości to zadanie, do którego należy podejść z należyta powaga. Rachunki, ewidencje podatkowe, wszelka szeroko pojęta kwestia księgowości - to wszystko musi sie zgadzać. Nie ma miejsca na najmniejszy błąd w obliczeniach, na żadne przeoczenie. W XXI wieku działalność biur rachunkowych może być naprawdę bardzo uproszczona. Oczywiście, bez dobrego księgowego ani rusz - nic w końcu nie zastąpi wiedzy i umiejętności doświadczonej osoby. Ale zaawansowane programy księgowe mogą uczynić prace prostsza, szybsza i przyjemniejsza - dlaczego sobie tego odmawiać? Świat idzie do przodu, czasy sie zmieniają - warto za tym nadążać. Nowoczesna oferta dla biur rachunkowych i doradców podatkowych musi być dostosowana do dzisiejszych czasów - nowoczesna, intuicyjna i prosta w obsłudze. 

Comarch

 

 

Comarch jest producentem rozwiązań informatycznych oraz integratorem. Od 1993 Comarch pomaga klientom w osiąganiu większej rentowności i w czerpaniu zysków z nowoczesnych produktów i rozwiązań, z wykorzystaniem szerokiego spektrum narzędzi uzupełnianych najwyższej jakości usługami. Comarch zdobył doświadczenie w najważniejszych branżach (w telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usługach, infrastrukturze IT, administracji publicznej, przemyśle, służbie zdrowia, a także w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw) dzięki projektom zrealizowanym dla największych polskich i światowych marek. 

 
 

Produkty z linii Comarch:

Chcę zmienić program księgowy

 
 

InsERT S.A., lider na rynku systemów wspomagających zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami, oferuje sprawdzone, nowoczesne i skuteczne rozwiązania. Są wśród nich programy wspomagające sprzedaż, produkcję, usprawniające pracę działów księgowych, finansowych i kadrowo-płacowych, pozwalające analizować kondycję przedsiębiorstwa. Wszystkie systemy tworzone są w taki sposób, aby były proste i intuicyjne w uruchamianiu, wdrażaniu i obsłudze. Programy Insertu są dostosowane do zmieniających się wymogów prawno-gospodarczych.

 
 

W ramach linii GT nabyć można osobne produkty lub pakiety, w skład których wchodzą:

W ramach linii nexo z kolei nabyć można:

Chcę zmienić program księgowy

 

Produkty z danej linii są ze sobą w pełni zintegrowane, a przyjazny użytkownikom interfejs sprawia, że poruszanie się w obrębie programów jest bardzo proste i intuicyjne.

 

Czy warto?

Niektóre rzeczy mówią same za siebie - niech tutaj najlepsza rekomendacje stanowi przeszło dwanaście tysięcy zadowolonych biur rachunkowych, które z powodzeniem korzystają z oprogramowania firmy insERT. Każdy z produktów może działać samodzielnie, może tez działać w pakiecie - wszystko w imię jak najlepszego wykorzystania zasobów i podniesienia komfortu pracy biura rachunkowego. 

Chcę zmienić program księgowy


Przeczytaj: "Kiedy i dlaczego warto zmienic program księgowy?

 

Podpisy kwalifikowane Handel internetowy Handel tradycyjny
Jesteś gotowy na informatyzację Twojej firmy? Stwórzmy coś razem