IT-Develop logo
PL EN

Jako oficjalny partner firmy Comarch, BrainShareIT, InsERT oraz EuroCert jesteśmy w stanie dostarczyć i wdrożyć pełen zakres oprogramowania potrzebnego w firmie lub biurze rachunkowym. Nasza wiedza i doświadczenie, w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami naszych partnerów, sprawiają, że funkcjonowanie przedsiębiorstwa jest czystą przyjemnością.

Zachęcamy do przeanalizowania naszej oferty oraz realizacji, którymi z dumą się chwalimy. Cel jest prosty - wyeliminować wszystkie czynności manulane i powtarzalne, które może za nas zrobić system informatyczny. To my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Każde rozwiązanie z chęcią rozbudujemy o dodatkowe moduły, które będą spełniać Towje wymagania.

Systemy Klasy ERP Optymalizacja Biur rachunkowych

Optymalizacja Biur rachunkowych

SaldeoSMART to nowoczesna platforma księgowa przeznaczona dla biur rachunkowych, firm i przedsiębiorstw, które chcą iść z duchem czasu i w pełni wykorzystać możliwości, które daje współczesny świat. Wybierając SaldeoSMART wcale nie trzeba decydować się na zmianę oprogramowania księgowego, które używane jest w ramach danego przedsiębiorstwa. SaldeoSMART jest bowiem platformą w pełni kompatybilną z ponad trzydziestoma systemami księgowymi - nie trzeba wywracać raz ustalonego porządku pracy, nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów związanych ze zmianą systemu księgowego i jego ponownego wdrożenia w struktury firmy.

 

SaldeoSMART to platforma, która proponuje szereg pakietów w ramach których można ulepszyć pracę księgowego. Wyróżnia się cztery aspekty pracy z dokumentami, które mają miejsce podczas normalnego funkcjonowania biura. Są to:

  • czas, który potrzebny jest do wprowadzania faktur
  • cykliczność pracy,
  • bieżąca obsługa klienta
  • koszt ręcznego wprowadzenia dokumentów do obiegu

 

Dzięki SaldeoSMART można pozytywnie wpłynąć na każdy z tych czterech aspektów pracy. Zmniejszyć czas wprowadzania faktur oraz ich koszt - a wszystko przez ograniczenie konieczności wprowadzania ich ręcznie do systemu, zmniejszyć bieżącą, telefoniczną bądź e-mailową obsługę klienta - dzięki SaldeoSMART klient będzie miał dostęp do swoich dokumentów i informacji w nich zawartych w każdym momencie. Również cykliczność pracy - czyli różnice w jej natężeniu w skali miesiąca, przestaną być tak dokuczliwe dla księgowych. SaldeoSMART pozwoli na właściwą organizację pracy biura, czym znacznie podniesie jej jakość.

 

Jestem nowoczesny i chcę zobaczyć darmową prezentację.

Oprogramowanie Księgowe Podpisy kwalifikowane Handel internetowy Handel tradycyjny
Jesteś gotowy na informatyzację Twojej firmy? Stwórzmy coś razem