IT-Develop logo
PL EN

Rewizor GT

Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych.

Od 1499

Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Profesjonalny system księgowo-finansowy Rewizor GT to produkt, który powstał z myślą o sektorze małych i średnich przedsiębiorstw i służy do prowadzenia ksiąg handlowych. Należy do znanej i wypróbowanej już na przestrzeni lat linii produktów firmy InsERT - InsERT GT, co sprawia, że istnieje możliwość zintegrowania systemu z innymi programami linii GT.

Największe zalety tego oprogramowania:

 
Szeroka funkcjonalność
 
Obsługa dowolnej liczby podmiotów
 
Intuicyjna obsługa
 
Zaawansowane zarządzanie wydrukami graficznymi
 
Rozbudowana dekretacja
 
Zaawansowane zarządzanie rozrachunkami
 
Rozbudowane schematy importu
 
Przenoszenie planów kont z innych podmiotów

Rewizor GT jest programem niezwykle prostym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najwyższą ergonomię i wygodę pracy.

Dzięki intuicyjnemu kreatorowi wdrożeniowemu początek pracy z programem nie sprawi trudności nawet mniej wprawnym użytkownikom.

Zamawiam wdrożenie
 
 

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteś ciekaw ile to kosztuje?

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgazasz się na ich użycie. Nasza polityka prywatności