IT-Develop logo
PL EN

Seko Serwis

wróć Odwiedź stronę
Seko Serwis

Realizacja: Seko Serwis

O tym jak ważny jest aspekt wizualności przy tworzeniu wizerunku firmy wie każdy profesjonalny przedsiębiorca. Firma it-develop.pl specjalizuje się w tworzeniu internetowych stron www. Złożenie zamówienia jest proste, wystarczy kliknąć zakładkę kontakt i wypełnić formularz kontaktowy. Produkty i usługi wymagają reklamy. Nikt tak dobrze, nie zaprezentuje wizerunku firmy jak firma it-develop.pl. Zrealizowane projekty na koncie firmy są liczne, do jednego z nich zalicza się stworzenie designu i zaprogramowanie szablonu strony internetowej http://sekoserwis.pl/. Projekt został zrealizowany w błyskawicznym tempie, a efekt prezentuje się olśniewająco. Połączenie kolorów żółtego z czarnym w logo firmy sekoserwis, oddaje jej profesjonalny charakter. Logo znajduje się w lewym górnym rogu strony internetowej www. Tradycyjny układ zakładek sprawia wrażenie stabilności i dobrej orientacji każdego użytkownika, nawet tego przyzwyczajonego do starych rozwiązań. Ogólny design szablonu jest stworzony nowocześnie: przejeżdżając myszką przez stronę pojawiają się nam najważniejsze informacje na temat firmy, na statycznej grafice w tle strony.

Po wejściu na stronę www widać motto firmy i jej główne priorytety, i filozofie. Znajduje się galeria, informacje ogólne o firmie oraz referencje. Aby dowiedzieć się więcej na temat firmy, wystarczy kliknąć którąś z ruchomych prezentacji, albo statyczną zakładkę u góry strony. Strona internetowa www poświęcona firmie sekoserwis to połączenie mobilnej technologii intuicyjnej komunikacji z systemem oraz tradycyjnej statyczności, ułatwionego znalezienia treści, których klient poszukuje.

Zakres realizacji:

  • HTML
  • CSS
  • RWD
  • Wdrożenie
  • Wdrożenie systemu Insert
 

Wykonanie firmowej strony internetowej http://sekoserwis.pl/ powierzyliśmy firmie IT Develop, która posiada bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie. Strona została wykonana w sposób profesjonalny i całkowicie odpowiadający zarówno treści zlecenia, jak również naszym oczekiwaniom. Zarówno wygląd jak i funkcjonalność strony stoją na najwyższym poziomie, podobnie jak terminowość wykonania dodatkowych zleceń związanych tak z administrowaniem jak też z rozbudową strony. Firma IT Develop jest solidnym i godnym polecenia partnerem, zapewniającym najwyższą jakość usług, krótki czas realizacji zleceń, funkcjonalność oraz innowacyjność zastosowanych rozwiązań.

Sebastian Kostka Seko Serwis
Poprzedni Następny
Jesteś gotowy na informatyzację Twojej firmy? Stwórzmy coś razem