IT-Develop logo
PL EN

Shoper

Shoper


Shoper – gotowe oprogramowanie dla sklepu internetowego, dostarczane sprzedawcom działającym w branży e-commerce przez firmę DreamCommerce. Oprogramowanie Shoper obsługuje cały proces zakupowy: od przyjęcia zamówienia, przez jego wysyłkę, aż do ostatniego etapu rozliczenia księgowo-magazynowego. Wraz z oprogramowaniem dostarczane są narzędzia do promocji sklepu, opcje personalizacji oraz zapewnione jest bezpieczeństwo danych. Administrowanie sklepem nie wymaga znajomości kodu HTML.

Shoper dostępny jest jako usługa typu SaaS. Oprogramowanie posiada ponad 250 funkcji do zarządzania e-biznesem, w tym panel administracyjny w technologii RWD dopasowujący się do ekranu komputera, tabletu oraz telefonu komórkowego, a także katalog gotowych szablonów graficznych. Shoper zintegrowany jest z serwisami Allegro i Facebook, systemami płatności internetowych (m.in. PayPal, DotPay i PayU) oraz firmami kurierskimi (InPost, Apaczka) i Pocztą Polską. Wśród jego funkcjonalności są również: program lojalnościowy, mechanizm automatycznych powiadomień mailowych, aplikacja na smartfony z systemem Android z monitoringiem sklepu przez całą dobę, obsługa fragmentów rozszerzonych (Google Rich Snippets), wsparcie dla e-mail marketingu i SEO. Hosting prowadzony jest na serwerach w Polsce, które spełniają wymogi Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Możliwości oprogramowania można sprawdzić podczas 14-dniowego okresu próbnego.

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteś ciekaw ile to kosztuje?

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgazasz się na ich użycie. Nasza polityka prywatności