IT-Develop logo
PL EN

Subiekt GT

System sprzedaży jakim jest Subiekt GT został stworzony dla firm, które pragną wdrożyć w swoje struktury narzędzie, będące w stanie w sposób kompleksowy wspomagać obsługę działów handlowych, punktów usługowych, rzemieślniczych, sklepów itp.

Od 799

Subiekt GT - Oprogramowanie dla handlu

To kolejna wersja znanego systemu firmy InsERT. Jako taki słynie ze swojej intuicyjności, prostej obsługi i bardzo bogatej funkcjonalności. Subiekt GT to również szybki i sprawny system, który został wyposażony w znane i sprawdzone rozwiązania interfejsowe. Oferty wysłane przez twój dział sprzedaży mógłbyś podglądać online, przypomnienia o wystawionych i nie opłaconych fakturach wysyłane są przez system do klientów automatycznie a z telefonu byłbyś w stanie sprawdzić ile w tym miesiącu zarobiłeś, ile wydałeś i jakie zadania masz do wykonania na dzisiejszy dzień..

Największe zalety tego oprogramowania:

 
obsługa przedpłat
 
kompleksowa obsługa dokumentów magazynowych i handlowych
 
obsługa sprzedaży kredytowanej
 
obsługa płatności za pomocą karty kredytowej
 
obsługa urządzeń zewnętrznych
 
kompleksowa obsługa rozrachunków (również walutowych)
 
kompleksowa obsługa zamówień
 
możliwość tworzenia własnych analiz, zestawień, raportów
 
 
 

Jeśli masz biuro rachunkowe: 

Linia produktów GT jest dostosowana do prowadzenia i automatyzować wszelkich procesów w firmie i biurze rachunkowym, wystarczy dobrać odpowiedni pakiet dla swojej działalności.  

Chce dowiedzieć się więcej

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteś ciekaw ile to kosztuje?

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgazasz się na ich użycie. Nasza polityka prywatności