IT-Develop logo
PL EN

Subiekt Nexo

Subiekt nexo to program kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach – sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych itp.

Od 599

Przyjazny, intuicyjny interfejs ułatwia i przyspiesza pracę, a bogata funkcjonalność zaspokoi potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców, bez względu na branżę.

Program wspierający obsługę sprzedaży we wszystkich jej obszarach i aspektach, Subiekt Nexo, powstał z myślą o sektorze Małych i Średnich Firm. Intuicyjna obsługa i bardzo przyjazny dla użytkownika interfejs - to wszystko sprawia, że praca przebiega szybciej i łatwiej. W dodatku system posiada bardzo bogatą funkcjonalność, która jest w stanie zaspokoić potrzeby wszystkich nowoczesnych przedsiębiorstw w każdej branży. Subiekt Nexo należy do zintegrowanej linii produktowej InsERT Nexo.

Największe zalety tego oprogramowania:

 
pełna obsługa dokumentów magazynowych
 
kompleksowy system zamówień
 
pełna obsługa dokumentów handlowych
 
pełna obsługa kasy (rejestrowanie gotówkowych i bezgotówkowych)
 
kartoteka asortymentu
 
zautomatyzowana synchronizacja zmian asortymentu w urządzeniach zewnętrznych
 
kartoteka klientów
 
bogata obsługa urządzeń zewnętrznych

Subiekt to od lat najczęściej wybierana przez polskich przedsiębiorców marka systemu sprzedaży.

Subiekt nexo jest częścią InsERT nexo – zintegrowanego pakietu, w którego skład wchodzą również: Rachmistrz nexo (księga przychodów i rozchodów oraz ewidencja podatku zryczałtowanego), Rewizor nexo (system finansowo-księgowy), Gratyfikant nexo(system kadrowo-płacowy) oraz Gestor nexo (CRM).

Zamawiam wdrożenie

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteś ciekaw ile to kosztuje?

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgazasz się na ich użycie. Nasza polityka prywatności