IT-Develop logo
PL EN

Współtworzenie forum SFD.pl

wróć Odwiedź stronę
Współtworzenie forum SFD.pl

Realizacja: SFD

Specjalizacją firmy IT-Develop jest tworzenie stron www. Jednak firma ta nie stroni od takich wyzwań jak stworzenie funkcjonalnego i przyjaznego dla oka forum internetowego. Forum internetowe wymaga zaprogramowania funkcjonalnego mechanizmu dla jego użytkowników i przyjaznego designu. 

Zaprojektowanie forum różni się nieco od projektowania strony internetowej www. Klient oczekuje przede wszystkim funkcjonalności, łatwego i orientacyjnego odnajdywania działów, oraz prostego w obsłudze dodawania wątków i odpowiedzi. Projekt IT-Develop dla forum http://www.sfd.pl/ jest stworzeniem takiego szablonu aby użytkownik czuł pełen komfort podczas jego użytkowania. Strona główna prezentuje najnowsze wpisy użytkowników na temat sportu i dietetyki. Statyczne zakładki przenoszą do wybranych wątków i kategorii, znajdują się one u góry strony. Połączenie koloru matowo-niebieskiego z białymi literami, daje wrażenie profesjonalizmu z wygodą, kojarzy się ze zdrowym stylem życia i sportem.

Współtworzone przez firmę it-dvelop.pl forum internetowe to orientacyjny i statyczny model szablonu funkcjonalnego. Programiści zaprojektowali go tak, żeby użytkownik intuicyjnie czuł gdzie kliknąć aby znaleźć poszukiwane informacje.

Zakres realizacji:

  • Zarządzanie zespołem
  • Administracja serwerami
  • Programowanie
  • Wdrożenia
  • Doradztwo

 

Następny
Jesteś gotowy na informatyzację Twojej firmy? Stwórzmy coś razem