Facebook
Insert - oficjalny partner Oficjalny partner
Strona główna - Nasze realizacje - Współtworzenie forum SFD.pl - IT Develop
Odwiedź stronę

Współtworzenie forum SFD.pl - IT Develop Zakres realizacji: Zarządzanie zespołem / Administracja serwerami / Programowanie / Wdrożenia / Doradztwo

Specjalizacją firmy it-develop.pl jest tworzenie stron www. Jednak firma ta nie stroni od takich wyzwań jak stworzenie funkcjonalnego i przyjaznego dla oka forum internetowego. Forum internetowe wymaga zaprogramowania funkcjonalnego mechanizmu dla jego użytkowników i przyjaznego designu. Złożenie zamówienia jest proste, wystarczy kliknąć zakładkę kontakt i wypełnić formularz kontaktowy, dla tych mobilnych przewidziano numer telefonu: 519 051 504; omówić szczegóły i uzgodnić cenę. Klikając w zakładkę portfolio zobaczysz efekty działalności tworzenia forów internetowych przez it-develop.pl:

Zaprojektowanie forum różni się nieco od projektowania strony internetowej www. Klient oczekuje przede wszystkim funkcjonalności, łatwego i orientacyjnego odnajdywania działów, oraz prostego w obsłudze dodawania wątków i odpowiedzi. Projekt it-develop.pl dla forum http://www.sfd.pl/ jest stworzeniem takiego szablonu aby użytkownik czuł pełen komfort podczas jego użytkowania. Strona główna prezentuje najnowsze wpisy użytkowników na temat sportu i dietetyki. Statyczne zakładki przenoszą do wybranych wątków i kategorii, znajdują się one u góry strony. Połączenie koloru matowo-niebieskiego z białymi literami, daje wrażenie profesjonalizmu z wygodą, kojarzy się ze zdrowym stylem życia i sportem.

Współtworzone przez firmę it-dvelop.pl forum internetowe to orientacyjny i statyczny model szablonu funkcjonalnego. Programiści zaprojektowali go tak, żeby użytkownik intuicyjnie czuł gdzie kliknąć aby znaleźć poszukiwane informacje.