Miesięczna obsługa Comarch ERP Optima już od 97 zł netto zadzwoń / napisz

cancel
logo ITDevelop
pobierz demo COMARCH OPTIMA
envelope

Comarch ERP Optima  – Pobierz Demo – 60 dni za darmo!

Comarch ERP Optima to nowoczesne rozwiązanie dla sektora MŚP. Każdy przedsiębiorca potrzebuje narzędzia, które będzie zawierało wszystkie elementy potrzebne do prowadzenia biznesu. Wszystko to co jest specyficzne dla twojej branży możemy zaprojektować i wdrożyć wedle życzeń. Zapraszamy do przetestowania co zawiera pakiet Optima ERP.

Popraw procesy w swoim biznesie

8 + 7 =

Comarch ERP Optima – Pobierz demo – Testuj 60 dni za darmo.

Możesz testować pełen pakiet – wszystkie moduły Comarch ERP Optima przez 60dni. W trakcie okresu testowego będziesz miał dostęp do wszystkich funkcjonalności co pozwoli zauważyć wszystkie zalety tego oprogramowania. Oprogramowanie dla firm to nasza specjalność. Sprawdź jak dobrze można wykorzystać nowoczesny system!

Największe zalety tego oprogramowania:

document

Prowadzenie KPiR lub pełnej księgowości

accounting

Zarządzanie zasobami firmy

walkie talkie

Obsługa magazynu

growth

Zaawansowane raporty i BI

online shopping

Prowadzenie sklepu intenetowego

drawer

Automatyczne księgowanie dokumentów i deklaracji

blocks

Możliwość tworzenia dedykowanych modułów

invoice

Tworzenie bilansów firmy

W nowoczesnej firmie, zarządzanej w oparciu o najnowsze technologie, nie może zabraknąć systemu ERP.

Czym są owe systemy i jak można wykorzystać je do codziennej pracy?

System ERP to inaczej z ang. „enterprise resource planning” – planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Sprowadza się to do integracji obsługi wszystkich działów w jednym systemie, podzielonym na wiele funkcjonalności, gdzie wszystkie moduły korzystają z jednej bazy danych. W firmach, w których nie wdrożono systemu ERP poszczególne działy, korzystając z różnych programów posiadają wiele baz, które nie współpracują ze sobą. Nie można zatem w pełni wykorzystać możliwości jakie daje ujednolicenie systemu w firmie w ramach jednego pakietu, którego poszczególne moduły będą ze sobą współgrać i korzystać ze wspólnych danych.

Dobrym rozwiązaniem jest przetestowanie comarch optima demo . Jest to demo w pełni funkcjonalnego systemu Comarch Optima ERP , obsługującego sektor MŚP. Jakie moduły znajdziemy w ofercie? Zobacz:

 • księga handlowa,
 • księga podatkowa,
 • płace i kadry,
 • środki trwałe,
 • analizy BI,
 • kasa/bank

W ramach testowania systemu comarch optima demo dostępne będą wszystkie funkcjonalności, aby możliwe było stwierdzenie przydatności programu do twoich potrzeb i dostosowanie do procedur obowiązujących w firmie.

Jakie funkcjonalności znajdziesz w comarch optima demo w ramach modułów? Podstawowe to:

 • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów lub też pełnej księgowości w oparciu o ustawę o rachunkowości,

 • obsługę magazynu,

 • obsługę sklepu internetowego,

 • możliwość tworzenia zaawansowanych raportów (Business Intelligence), na podstawie danych wprowadzonych do systemu,

 • automatyczne księgowanie dokumentów,

 • tworzenie bilansów,

 • obsługa VAT, list płac.

 

Księga handlowa

Moduł „Księga handlowa” w comarch optima demo pozwala na pełną automatyzację niektórych zagadnień, takich jak obsługa deklaracji VAT, rejestrów VAT, plików JPK, które tworzy automatycznie z wprowadzonych dokumentów, likwidując niebezpieczeństwo pomyłek. Dostępna jest automatyczna wysyłka deklaracji wraz z plikiem JPK w formie elektronicznej. Księgowanie dokumentów również odbywa się automatycznie przy rozbudowanych możliwościach, takich jak np. tworzenie wielu odrębnych dzienników cząstkowych.

Księga podatkowa

Dla firm prowadzących księgowanie w formie KPiR, comarch optima demo umożliwia prowadzenie książki przychodów i rozchodów, generowanie i wysyłkę deklaracji podatkowych oraz przesyłanie ich w formie elektronicznej bezpośrednio z systemu do urzędu skarbowego.

Kadry i płace

Moduł „Kadry i płace” pozwala na szybkie reagowanie i dostosowanie dokumentacji działu kadrowo-placowego do dynamicznie zmieniających się wymogów prawnych w zakresie prawa pracy, wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych. W ramach tego modułu można łatwo stworzyć pełną ewidencję pracowników, przygotować umowy, listy płac, ewidencję czasu pracy, urlopów pracowniczych.

Lista płac pozwala na obliczenia z uwzględnieniem tworzenia różnych dodatków do wynagrodzeń, akordów oraz uwzględniania wprowadzanych nieobecności.

Dodatkowo w tym module znaleźć można funkcjonalności takie jak: współpraca z programem Płatnik, sporządzanie deklaracji PFRON, import eZLA (elektronicznych zwolnień lekarskich), sporządzanie wydruków pomocniczych do sprawozdań GUS.

Środki trwałe

Moduł „Środki trwałe” pomaga w ewidencji znajdujących się w posiadaniu firmy środków trwałych, wyposażenia oraz wartości niematerialnych i prawnych. Przy zastosowaniu w comarch optima demo słowników zawierających aktualną Klasyfikację Środków Trwałych łatwym stanie się uporządkowanie znajdujących się na stanie firmy przedmiotów i zaewidencjonowanie ich w odpowiednich grupach. Dodatkową funkcjonalnością jest obliczanie wartości amortyzacji i tworzenie rejestrów na potrzeby ewidencji, a także możliwość zastosowania różnych metod amortyzacji oraz automatyczne księgowanie odpisów amortyzacyjnych.

Kasa/bank

Przy zastosowaniu modułu „Kasa/bank” można tworzyć w comarch optima demo pełną dokumentację obrotu środkami pieniężnymi, taką jak: raporty kasowe, dowody wpłat i wypłat. Moduł ten przydatny będzie do prowadzenia obsługi wielu rachunków bankowych i kas, pomoże w wymianie danych pomiędzy firmą i bankiem, umożliwi rozliczenia również w innych walutach i obsługę różnic kursowych.

Analizy BI

Jest to moduł, z którego największą korzyść powinno odnieść ścisłe kierownictwo. Oferując przejrzyste raporty, analizy i zestawienia opracowane na podstawie danych wprowadzanych w poszczególnych modułach pozwoli na skuteczne planowanie i opracowywanie strategii rozwoju firmy.

Testowanie comarch optima demo przysporzy ci wiele korzyści. Poczynając od poznania pełnych możliwości systemu Comarch Optima ERP poprzez śledzenie procesów mających wpływ na decyzje biznesowe i ich odzwierciedleniu w systemie, na dokonaniu wyboru najkorzystniejszej oferty skończywszy. Dostęp do pełnych funkcjonalności w ramach comarch optima demo obowiązuje przez 60 dni okresu testowego. Po tym okresie użytkowanie stanie się możliwe poprzez zakup licencji systemu Comarch Optima ERP.

Moduły produktu z serii Optima:

accounting

Księga handlowa

invoice

Księga podatkowa

accounting

Płace i kadry

factory

Środki trwałe

analysis

Analizy BI

vehicle

Kasa/Bank

Poznaj sukcesy naszych Partnerów, którym już pomogliśmy

logo camper

Camper

Dystrybucja przez Comarch B2B.

logo preorder

Preorder

Handel i magazyn w e-Commerce.

logo sfd

SFD

Duża infrastruktura, bezpieczeństwo i rozwiązania chmurowe.

logo hornet

Hornet

Nowoczesne biuro rachunkowe.

logo tulisie

Tulisie.pl

Handel i magazyn w e-Commerce.