IT-Develop logo
PL EN

Comarch Optima ERP - Pobierz Demo - 60 dni za darmo!

Comarch ERP Optima to nowoczesne rozwiązanie dla sektora MŚP. Każdy przedsiębiorca potrzebuje narzędzia, które będzie zawierało wszystkie elementy potrzebne do prowadzenia biznesu. Wszystko to co jest specyficzne dla twojej branży możemy zaprojektować i wdrożyć wedle życzeń. Zapraszamy do przetestowania co zawiera pakiet Optima ERP

Od 1958
Comarch Optima ERP - DEMO

 

Pobierz DEMO - testuj 60 dni za darmo !

 

 

Comarch ERP Optima

- Pobierz demo - Testuj 60 dni za darmo. W trakcie okresu testowego będziesz miał dostęp do wszystkich funkcjonalności co pozwoli zauważyć wszystkie zalety tego oprogramowania. Oprogramowanie dla firm to nasza specjalność. 

 

Możesz testować pełen pakiet - wszystkie moduły

Comarch ERP Optima

przez 60dni. Sprawdź jak dobrze  można wykorzystać nowoczesny system!

Największe zalety tego oprogramowania:

 
prowadzenie KPiR lub pełnej księgowości
 
zarządzanie zasobami firmy
 
obsługa magazynu
 
zaawansowane raporty i BI
 
prowadzenie sklepu intenetowego
 
automatyczne księgowanie dokumentów i deklaracji 
 
możliwość tworzenia dedykowanych modułów
 
tworzenie bilansów firmy
Comarch Optima demo ERP

 

W nowoczesnej firmie, zarządzanej w oparciu o najnowsze technologie, nie może zabraknąć systemu ERP. Czym są owe systemy i jak można wykorzystać je do codziennej pracy?

System ERP to inaczej z ang. „enterprise resource planning” - planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Sprowadza się to do integracji obsługi wszystkich działów w jednym systemie, podzielonym na wiele funkcjonalności, gdzie wszystkie moduły korzystają z jednej bazy danych. W firmach, w których nie wdrożono systemu ERP poszczególne działy, korzystając z różnych programów posiadają wiele baz, które nie współpracują ze sobą. Nie można zatem w pełni wykorzystać możliwości jakie daje ujednolicenie systemu w firmie w ramach jednego pakietu, którego poszczególne moduły będą ze sobą współgrać i korzystać ze wspólnych danych.

 

Dobrym rozwiązaniem jest przetestowanie

comarch optima demo

. Jest to demo w pełni funkcjonalnego systemu

Comarch Optima ERP

, obsługującego sektor MŚP. Jakie moduły znajdziemy w ofercie? Zobacz:

 

 • księga handlowa,

 • księga podatkowa,

 • płace i kadry,

 • środki trwałe,

 • analizy BI,

 • kasa/bank

W ramach testowania systemu comarch optima demo dostępne będą wszystkie funkcjonalności, aby możliwe było stwierdzenie przydatności programu do twoich potrzeb i dostosowanie do procedur obowiązujących w firmie.

Jakie funkcjonalności znajdziesz w comarch optima demo w ramach modułów? Podstawowe to:

 • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów lub też pełnej księgowości w oparciu o ustawę o rachunkowości,

 • obsługę magazynu,

 • obsługę sklepu internetowego,

 • możliwość tworzenia zaawansowanych raportów (Business Intelligence), na podstawie danych wprowadzonych do systemu,

 • automatyczne księgowanie dokumentów,

 • tworzenie bilansów,

 • obsługa VAT, list płac.

 

Księga handlowa

Moduł „Księga handlowa” w comarch optima demo pozwala na pełną automatyzację niektórych zagadnień, takich jak obsługa deklaracji VAT, rejestrów VAT, plików JPK, które tworzy automatycznie z wprowadzonych dokumentów, likwidując niebezpieczeństwo pomyłek. Dostępna jest automatyczna wysyłka deklaracji wraz z plikiem JPK w formie elektronicznej. Księgowanie dokumentów również odbywa się automatycznie przy rozbudowanych możliwościach, takich jak np. tworzenie wielu odrębnych dzienników cząstkowych.

 

Księga podatkowa

Dla firm prowadzących księgowanie w formie KPiR, comarch optima demo umożliwia prowadzenie książki przychodów i rozchodów, generowanie i wysyłkę deklaracji podatkowych oraz przesyłanie ich w formie elektronicznej bezpośrednio z systemu do urzędu skarbowego.


Kadry i płace

Moduł „Kadry i płace” pozwala na szybkie reagowanie i dostosowanie dokumentacji działu kadrowo-placowego do dynamicznie zmieniających się wymogów prawnych w zakresie prawa pracy, wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych. W ramach tego modułu można łatwo stworzyć pełną ewidencję pracowników, przygotować umowy, listy płac, ewidencję czasu pracy, urlopów pracowniczych.

Lista płac pozwala na obliczenia z uwzględnieniem tworzenia różnych dodatków do wynagrodzeń, akordów oraz uwzględniania wprowadzanych nieobecności.

Dodatkowo w tym module znaleźć można funkcjonalności takie jak: współpraca z programem Płatnik, sporządzanie deklaracji PFRON, import eZLA (elektronicznych zwolnień lekarskich), sporządzanie wydruków pomocniczych do sprawozdań GUS.


Środki trwałe

Moduł „Środki trwałe” pomaga w ewidencji znajdujących się w posiadaniu firmy środków trwałych, wyposażenia oraz wartości niematerialnych i prawnych. Przy zastosowaniu w comarch optima demo słowników zawierających aktualną Klasyfikację Środków Trwałych łatwym stanie się uporządkowanie znajdujących się na stanie firmy przedmiotów i zaewidencjonowanie ich w odpowiednich grupach. Dodatkową funkcjonalnością jest obliczanie wartości amortyzacji i tworzenie rejestrów na potrzeby ewidencji, a także możliwość zastosowania różnych metod amortyzacji oraz automatyczne księgowanie odpisów amortyzacyjnych.


Kasa/bank

Przy zastosowaniu modułu „Kasa/bank” można tworzyć w comarch optima demo pełną dokumentację obrotu środkami pieniężnymi, taką jak: raporty kasowe, dowody wpłat i wypłat. Moduł ten przydatny będzie do prowadzenia obsługi wielu rachunków bankowych i kas, pomoże w wymianie danych pomiędzy firmą i bankiem, umożliwi rozliczenia również w innych walutach i obsługę różnic kursowych.


Analizy BI

Jest to moduł, z którego największą korzyść powinno odnieść ścisłe kierownictwo. Oferując przejrzyste raporty, analizy i zestawienia opracowane na podstawie danych wprowadzanych w poszczególnych modułach pozwoli na skuteczne planowanie i opracowywanie strategii rozwoju firmy.Testowanie comarch optima demo przysporzy ci wiele korzyści. Poczynając od poznania pełnych możliwości systemu Comarch Optima ERP poprzez śledzenie procesów mających wpływ na decyzje biznesowe i ich odzwierciedleniu w systemie, na dokonaniu wyboru najkorzystniejszej oferty skończywszy. Dostęp do pełnych funkcjonalności w ramach comarch optima demo obowiązuje przez 60 dni okresu testowego. Po tym okresie użytkowanie stanie się możliwe poprzez zakup licencji systemu Comarch Optima ERP.

 

 

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteś ciekaw ile to kosztuje?

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgazasz się na ich użycie. Nasza polityka prywatności