IT-Develop logo
PL EN

Pagespeed - jak szybko działa Twoja witryna?

Audyt szybkości działania strony internetowej.

Proszę podać poprawny nip

Akceptuję politykę prywatności

*Informujemy, że mają Państwo prawo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw – z przyczyn związanych z Państwa szczególną sytuacją – wobec przetwarzania dotyczących Państwa danych osobowych opartego na podstawie prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez Administratora, w tym profilowania. W takim wypadku Administratorowi nie wolno już przetwarzać tych danych osobowych, chyba że wykaże on istnienie ważnych prawnie uzasadnionych podstaw do przetwarzania, nadrzędnych wobec Państwa interesów, praw i wolności lub podstaw do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Jeżeli dane osobowe są przetwarzane na potrzeby marketingu bezpośredniego, mają Państwo prawo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania dotyczących Państwa danych osobowych na potrzeby takiego marketingu, w tym profilowania, w zakresie, w jakim przetwarzanie jest związane z takim marketingiem bezpośrednim.

Co jest w tym raporcie?

Ten raport obejmuje techniczną analizę Państwa witryny. Zawiera szczegółowe informacje na temat wydajnośći uzyskane w oparciu o algorytm PageSpeed. Dzięki temu wygenerowany został zestaw danych obrazujący prędkość działania strony.

Co oznaczają te oceny?

Niniejszy raport stanowi analizę witryny z wykorzystaniem algorytmu Google PageSpeed. Analiza ta pomaga zaprojektować stronę internetową pod kątem optymalizacji jej prędkości. Widoczne oceny pokazują jak bardzo Państwa witryna jest zgodna z zasadami optymalnego projektowania. Niższe oceny (75 lub poniżej) oznaczają, że strona może działać szybciej po zastowsowaniu najlepszych praktyk oraz optymalizacji ustawień.

Jak to wpływa na mnie?

Badania pokazują, że użytkownicy opuszczają stronę, jeśli nie została załadowana w mniej niż 4 sekundy. Użytkownicy będą zadowoleni oraz zaangażowani, po udostępnieniu im wydajnej, sprawnie działającej witryny internetowej. Ponadto wysoka ocena wystawiona przez algorytm PageRank znacząco wpływa na dobrą pozycję w wyszukiwarce Google.

probability of bounce
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgazasz się na ich użycie. Nasza polityka prywatności