IT-Develop logo
PL EN

Platformy B2B

Zwiększ zysk
  • Sprzedawaj nie tylko na rynku polskim, ale także międzynarodowo. Powiększaj swój zasięg i zdobywaj nowych odbiorców.
  • Zmniejsz współczynnik porzuceń koszyków, który wpłynie na wzrost przychodów Twojej firmy.
  • Kreuj swoją markę i rozgłoś ją światu. Zostań światowym liderem sprzedaży!
Zaoszczędź czas
  • Ogranicz 50% czasu i nakładu pracy potrzebnego na obsługę i realizację zamówień.
  • Skróć proces tworzenia oferty handlowej nawet o 75% czasu zgodnej z wytycznymi przetargu
  • Skrócić proces przygotowania wysyłki, oraz koszt wykorzystując rozwiązanie integracyjne z wszystkimi kurierami i spedytorami.
Zmniejsz koszty
  • Zautomatyzuj procesy w Twojej firmie dzięki rozwiązaniu Business Intelligence, który pozwala na znacznie efektywniejsze planowanie i zarządzanie oraz zapewnienie pełnego wglądu w sytuację firmy.
  • Wykorzystaj potęgę programu do zarządzania ruchem produktów w magazynach (WMS).
  • Usprawnij zarządzanie zasobami oraz procesami biznesowymi firmy wdrażając bezkonkurencyjny system ERP.

Czym jest plafroma B2B

Platforma internetowa Business-to-Business to funkcjonalna i innowacyjna sieć sprzedaży pozwalająca na kompleksową obsługę. W pełni zintegrowane oprogramowanie pozwala na bezproblemową pracę z systemami Comarch ERP Altum, Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL. Dzięki stworzonemu przez nas systemowi, wybrani przez Ciebie kontrahenci będą mieć możliwość do wglądu Twojej aktualnej oferty handlowej, którą dostosujesz indywidualnie do każdego z nich. Wszystkie nowości i zmiany wprowadzone w systemie Comarch ERP pojawią się natychmiast, bez jakichkolwiek opóźnień w Comarch B2B. Do Twojej oferty, kontrahenci mają dostęp z dowolnego miejsca, o dowolnej porze. System Comarch B2B będzie pracował za Ciebie 24h na dobę!
zalety b2b zalety b2b zalety b2b zalety b2b zalety b2b zalety b2b

Zalety plafromy B2B

Szybka aktualizacja oferty

Platforma B2B pozwala nie tylko na masowe i szybkie aktualizacje oferty całej firmy, ale także tej indywidualnej i wyselekcjonowanej dla określonych Kontrahentów.

Automatyzacja procesów

Dla innowacyjnej w sprzedaży hurtowej to kierunek najważnieszy, który pozwala nie tylko zmniejszyć koszty, ale także zaoszczędzić czas i sprawować realną kontrolę.

Sprawniejszy kontakt z Klientem

Klient na bieżąco jest informowany nie tylko o statusie swojego zamówienia, ale także może śliedzić swoją przesyłkę, czy zarządzać dokumentami.

Większa kontrola

Platforma pozwala na redukcje maksymalną tzw. błędów ludzkich spotykanych przy przyjmowaniu zamówień. Oferujemy narzędzie, które pozwala na skuteczną i automatyczną komunikację z Firmą.

Stały wgląd w historię zamówień

Dzięki platformie B2B wszystkie działania jakie zachodzą na linii Klient-Firma związane ze składaniem zamówień, zmianami jakie w nich zachodzą, fakturami, rozliczeniami są zapisywane.

Wielojęzyczność

Dzięki wbudowanej obsłudze wielu języków rozpocznij sprzedaż na zagranicznych rynkach. Kontrahenci docenią tekst oferty i interfejs dostosowany do ich języka ojczystego.

Komfort dostępu do platformy

System zapewnia komfort, a Klienci mają stały dostęp do spersonalizowanej oferty 24h na dobę w 7 dni w tygodniu.

Szybkość składania zamówień

Innowacyjny interfejs platformy sprawi, że Klient bez konieczności kontaktu z Biurem Obsługi Klienta jest w stanie szybko i sprawnie złożyć zamówienie. 

Business Intelligence

Dzięki zaawansowanym mechanizmom analitycznym spowodujesz dynamiczne wzrtrosty skuteczności swojej platformy b2b.
Platforma B2B pozwala zredukować koszty nie tylko związane z utrzymywaniem biur czy magazynów, ale także związane z ofertowaniem po przez prezentowanie cen w czasie rzeczywistym czy dostępności towarów. Wdrożenie systemu zarządzania magazynem zredukuje nie tylko koszty, ale przedewszystkim czas przebiegu całego procesu zamówienia. Zredukować koszty można także na doradztwie pomiędzy komunikacją Obsługi a Klientem. Klient wykorzystując informacje na temat produktów umieszczonych na platformie e-commerce B2B jest w stanie prosty i intuicyjny sposób dokonać zamówienie. Jak wynika z przeprowadzonych badań, aż 25% firm w Polsce ma problem z utrzymanie płynności finansowej. Analizując procesy dzięki rozwiązaniu Business Intelligence, rozumiane jako analityka biznesowa czy controlling, ułatwia podejmowania decyzji w firmach, co w efekcie pozwala na znacznie efektywniejsze planowanie i zarządzanie oraz zapewnienie pełnego wglądu w sytuację firmy.

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteś ciekaw ile to kosztuje?

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgazasz się na ich użycie. Nasza polityka prywatności