Miesięczna obsługa Comarch ERP Optima już od 97 zł netto zadzwoń / napisz

cancel
logo ITDevelop
pobierz demo COMARCH OPTIMA
envelope
subiektgt

Innowacyjny program Subiekt GT jest kompleksowym oprogramowaniem, znacznie ułatwiającym zarządzanie działu handlowego czy innej sprzedażowej. Łatwość obsługi sprawia, że oprogramowanie to jest korzystne i przyjazne dla każdego. Ogromna funkcjonalność umożliwia poprawię efektywności działania działu handlowego oraz wspiera prace wielooddziałową. Dzięki temu oprogramowaniu, możemy kontrolować działanie naszej firmy w znacznie łatwiejszy i bardziej zorganizowany sposób. Program obejmuje działania na wszystkich rodzajach dokumentów, umożliwia prowadzenie kartotek, a także obsługę zamówień, faktur i rachunków. Subiekt GT znacznie ułatwia naszą pracę, dużą zaletą programu jest jego kompatybilność z innymi aplikacjami firmy InsERT z linii GT, przez co staje się jeszcze bardziej kompleksowym oprogramowaniem, zaspokajającym wszelkie potrzeby obsługi firm.

Jedną z funkcji, jakie posiada Subiekt GT jest obsługiwanie zamówień, które składamy każdego dnia w sklepie internetowym – a wszystko to dzięki możliwości rozbudowy programu o dodatkowe rozwiązania napisane na życzenie klienta. Nie trzeba chyba nikomu mówić, jak ogromną liczbę transakcji internetowych dokonujemy każdego dnia, prowadząc firmę lub sklep. Kontrolę nad tymi transakcjami, uiszczanie opłat czy dopilnowanie wszystkich terminów jest sprawą dość trudną. Na szczęście z pomocą przychodzi Subiekt GT, który pozwala na zarządzanie wszystkimi transakcjami z poziomu intuicyjnego interfejsu. To naprawdę spore ułatwienie, niwelujące ryzyko błędu.

Funkcją Subiekta GT jest również tworzenie i wystawianie seryjnych faktur. Dzięki temu programowi, wystawienie faktury to czysta formalność, nie wymagająca dużego nakładu czasowego. Wszystko odbywa się za pośrednictwem dosłownie kilku kliknięć i nie ma tu mowy o błędach czy pomyłkach, ciekawym dodatkiem jest też możliwość spersonalizowania wydruku pod konkretne potrzeby.

Warto podkreślić, że w przypadku całej linii GT, komponenty wybieramy sobie sami (Rachmistrz, Rewizor, Gestor, Gratyfikant). Każdy przedsiębiorca prowadzący firmę sam może zadecydować o liczbie i rodzaju rozszerzeń, które będzie zawierała wersja programu, wykupując tylko tyle licencji ile jest mu potrzebne. Możliwe są też działania zbiorcze, czyli np. usuwanie czy drukowanie większej liczby dokumentów, zbiorcze kalkulacje czy aktualizacje, obejmujące dużą bazę danych.

Korzystanie z Subiekta GT wpływa korzystnie na płynność pracy. Dzięki jego zastosowaniu, jednym kliknięciem możemy dopełnić wielu obowiązków, które bez zastosowania tego programu zajęłyby znacznie więcej czasu np. bardzo podstawową ważną funkcjonalnością jest baza kontrahentów. Możemy wpisać dane kontrahentów, w łatwy sposób ich wyszukiwać, a dane aktualizować w prosty sposób naciskając klawisz enter. Możemy również niezwykle łatwo powielać dokumenty, oszczędzając sporo czasu. Wystarczy jedynie wskazać dokumenty do powielenia, bądź wyszukać je po dacie dodania czy innych kryteriach, a następnie kliknąć w „powiel” w menu kontekstowym.

Obsługa oprogramowania dla firm z linii InsERT GT jest niezwykle intuicyjna i prosta. Nie wymaga większego przygotowania, a z jego obsługą poradzi sobie każdy. Jeśli zaprzyjaźniona firma informatyczna, która wdraża owe rozwiązanie w Twojej firmie, przeprowadzi szkolenie Twoich pracowników z pewnością będziesz mógł też korzystać z bardziej zaawansowanych możliwości tego produktu. System sprzedaży będzie przydatny zwłaszcza dla sporych firm handlowych, gdzie przepływ towarów, dokonywane transakcje i kontakty z kontrahentami są trudne do kontroli z racji ich ilości oraz zróżnicowania kartoteki towarowej. Zamiast kilku aplikacji, warto posiadać jedną, która zintegruje wszystkie potrzebne dane, połączy je w bazę i stanie się dla nas niezastąpionym narzędziem pracy. Subiekt GT w kategorii oprogramowanie dla firm jest najlepiej sprzedającym się produktem w Polsce. Każdy zainteresowany użytkownik może wypróbować wersję testową programu przez 45 dni bez ograniczeń funkcjonalnych. Po tym czasie, zgłoś się do autoryzowanego partnera InsERT i zakup swoją licencję. W standardzie pełnej wersji programu przewidziana jest licencja na trzy stanowiska. Oprócz całego pakietu dostępnych rozszerzeń, Subiekt GT jest kompatybilny między innymi z programem Rachmistrz GT czy Rewizor GT. To wszystko sprawia, że jest oprogramowaniem w pełni zaspokajającym potrzeby właściciela firmy.