Facebook
Insert - oficjalny partner Oficjalny partner
Strona główna - Oprogramowanie - Systemy klasy ERP, Navireo, Opole, Opolskie

Systemy klasy ERP, Navireo, Opole, Opolskie

Ważnym aspektem naszych usług jest wdrażanie systemu Navireo. Navireo jest systemem należącym do kategorii oprogramowania ERP (Enterprise Resource Planning). Jak sama nazwa wskazuje, są to systemy aplikacji ukierunkowane na skonsolidowanie wszystkich procesów zachodzących w przedsiębiorstwie na wszelkich możliwych poziomach. Systemy klasy ERP służą zoptymalizowaniu działalności organizacji w obszarze księgowości, zarządzania zasobami ludzkimi, logistyce, produkcji oraz pozostałych. Modułowa konstrukcja systemów klasy ERP sprawia, że mogą one być łatwo zaimplementowane w firmach handlowych, usługowych i przemysłowych bez względu na profil ich działalności.

Navireo jako system klasy ERP ukierunkowane jest na usprawnienie zarządzania. Wspominany system został zaprojektowany, mając na uwadze potrzeby przedsiębiorstwa o średniej wielkości. Doskonale sprawdza się jednak także w małych i dużych organizacjach z uwagi na fakt, że obejmuje mnóstwo funkcji warunkujących efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem. Funkcje te ułatwiają obsługę działu handlowego, prowadzenie polityki magazynowej, dekretowanie zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkowych oraz sporządzanie pracowniczej listy płac. Co ważne, Navireo spełnia obowiązujące w Polsce i Unii Europejskiej przepisy związane z obrotem gospodarczym.

Prowadzimy owocną współpracę z firmą InsERT, która może poszczycić się rekordową liczbą sprzedanych licencji oprogramowania dedykowanego małym i średnim przedsiębiorstwom. Licencje dystrybuowane przez firmę InsERT gwarantują możliwość równoczesnej pracy na wielu stanowiskach w organizacji, natomiast sprzedawane oprogramowanie charakteryzuje się ogromną funkcjonalnością i niezawodnością. InsERT jest organizacją, która błyskawicznie reaguje na uwagi użytkowników. Wydawane przez nią aktualizacje uwzględniają również zmiany zachodzące w polskim porządku prawnym.

Navireo jest systemem, który nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Zdajemy sobie sprawę z potencjału tego oprogramowania, ponieważ mamy bogate doświadczenie w jego implementacji. Chętnie pomożemy zoptymalizować procesy biznesowe przy pomocy wspomnianego systemu. O tym, że warto tego dokonać, świadczą wyjątkowe korzyści, jakie daje wprowadzenie systemu ERP. System ten polepsza wydajność sprzedaży, usprawniając działania sprzedażowe prowadzone różnymi kanałami — w sklepach w hurtowniach, w terenie i na aukcjach internetowych. Ponadto, dzięki automatyzacji powtarzalnych czynności firma, która pracuje, bazując na systemie ERP, lepiej wykorzystuje swoje zasoby takie jak kompetencje pracowników oraz środki trwałe. Niebagatelne znaczenie ma także wpływ oprogramowania na obniżenie kpsztów działalności przedsiębiorstwa. Program dysponuje kompleksowym modułem wyczerpujące i przejrzyste raporty, co pozwala na łatwiejsze i szybsze dotarcie do miejsc, w których potrzebna jest redukcja kosztów. Navireo zapewnia stały wgląd w aktualny stan towarów w magazynie. Dzięki temu od razu widać, kiedy poziom zapasów spada poniżej ustalonego minimum i kiedy jest konieczne ponowne zamówienie towaru u dostawcy. Oprogramowanie pozwala na bieżąco monitorować terminy ważności produktów, co pozwala uniknąć niepotrzebnych strat materialnych.

Unikalną właściwością opisywanego systemu klasy ERP jest możliwość dostosowania do każdego rodzaju firmy poprzez doprogramowanie przez nas dodatkowych wyspecjalizowanych modułów dedykowanych określonej branży. Dzięki dodatkowym opcjom spektrum zastosowania systemu jest niezwykle szerokie. Z oprogramowania z powodzeniem mogą korzystać przedsiębiorstwa działające w handlu detalicznym i hurtowym, firmy zajmujące się handlem internetowym, duże sieci sklepów, przedsiębiorstwa działające w branży rolniczej, a nawet placówki naukowo-badawcze.

Partnerzy Navireo